Чи існує трикутник з периметром 23 см, одна сторона якого на 6 см менша від другої і на 1 см більша

за третю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коньшин Антон.

Ответ:

Це трикутрик зі сторонами 5см, 6см та 12 см

Объяснение:

Нехай перша сторона х, тоді друга х+6, а третья х-1

Х+х+6+х-1=23

3х+5=23

3х=23-5

3х=18

Х=18:3

Х=6см

6+6=12см- друга сторона

Х-1=5 см- третья