Пж срочно пж :Чи існує трикутник з периметром 37см у якого одна сторона менша віддругої на 2 см а

від третьої на 11см пж срочно даю 20 очку пж

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Денис.

хай буде х менше сторона, тоді друга буде х+2 а третя сторона х+11 по умові. Периметр дорівнює 37 см ⇒ ми отримуємо рівняння

x+(x+2)+(x+11)=37

3x+13=37

3x=37-13

3x=27

x=8 менша сторона, шукаємо інші сторонці

друга:8+2=10

третя: 8+11=19

Умова трикутника: якщо будь-яки дві сторони строго більше ніж третя, то цій трикутник може існувати!

8+10<19 ⇒ отаке трикутник не може існувати

Відповідь: неможліво зробіти отаке трикутник

Отвечает Минин Никита.

Ответ:

#$,$/,@&гвлассрмвимэюппоа вгчвирвиавш