Гіпотенузи та медіани, 488. У прямокутному трикутнику гострий кут дорівнює 60°,а бісектриса цього

кута 4 см. Знайдіть довжину катета, щолежить проти цього кута.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савошко Вика.

Ответ:

6 см

Объяснение:

∠В=60°, отже ∠С=90-60=30°

Проведемо бісектрису ВК=4 см, тоді ∠АВК=∠СВК=60:2=30°

ΔСВК - рівнобедрений СК=ВК=4 см.

ΔАВК -прямокутний, АК лежить проти кута 30°, отже АК=1/2 ВК=2 см

АС=АК+ВК=2+4=6 см