Периметр ривнобедреного трикутника доривнюе 4 mothra обычно сторона 1,5 м .Найдите основу


Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Мария.

Ответ:

Основа 1 метр

Объяснение:

Бічна сторона 1,5 м, оскільки це рівнобедренний трикутник, то й інша сторона 1,5м

1,5+1,5=3(м)- бічні сторони

4-3=1(м)