. Знайди іншу сторону прямокутника, якщо відомо, що одна сторона дорівнює 14 см а площа – 35

см².2.Обчисли площу квадрата зі стороною а, якщо:а) а = 36 см;б) а = 1,2 м;в) аг) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балыкин Александр.

Объяснение:

а) 36×36=1286 см²

б) 1,2 × 1,2= 1,44 м²

в) 2 1-7× 2 1-7= 4 29-49 дм²

г) 5√3× 5√3= 5×3×5= 75 см²