Знайдіть кути рівнобндреного трикутника якщо кут при основі на на 36 більший ніж кут при вершині ​


Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.
Так як цей трикутник рівнобедрений то кути при основі рівні.
Сума всіх кутів =180*
Складаємо рівняння: х+36 +х+36+х=180
3х= 108
Х=36
Тоді кути при основі = по 72 * (36+36) а кут при вершині 36*
P.S «*» це градуси
Отвечает Кельман Александра.

Ответ:

Нехай кут при вершині х

Складаємо рівняння:

х+(х+36⁰)+(х+36⁰)=180⁰

3х+72⁰=180⁰

3х=180⁰-72⁰

3х=108⁰

х=36⁰

1) 36⁰+36⁰=72⁰

Відповідь: 36⁰= кут при вершині, 72⁰= кут при основі, 72⁰= кут при основі

Объяснение:

Сума кутів трикутника дорівнює 180⁰.

Пж сделай ответ лучшим если не сложно.