7. Знайдіть кути трикутника, якщо вони відносяться як 11:5:2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сепик Діана.

Ответ:

110°  50°   20°

Объяснение:

11х+5х+2х=180

18х=180

х=10

∠1=10*11=110°,  ∠2=10*5=50°,  ∠3=10*2=20°