знайдіть площу трикутника,периметра якого становить 12см а радіус кола вписаного в цей трикутник

дорівнює 4 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Соня.

Ответ:

S=83 см2

Объяснение:

Якщо трикутник правильний (всі сторони равні) і в нього вписано коло R=4 cм то сторона такого трикутника дорівнює 13,85 см

Периметр якого становить 13,85*3=41,55 см

а=2*4tg60°=8*√3=13,85 см

S=а^2/2*sin60°=13,85^2/2√3/2=83 см2