Знайдіть діаметре кола якщо радіус кола дорівнює 1,9 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бибанова Аружан.

Ответ:

3,8

Объяснение:

Діаметр дорівнює подвоєному радісу. Таким чином,

d=2·R=2·1,9=3,8