Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 32° менший за інший. Знайдіть менший кут цього

трикутнику. Срочно пожалуйста помогите К/Р

Ответы на вопрос

Отвечает Кротюк Віталій.

Дано: ∆ АВС, /_ А = х °, /_ В= (х+32)°, /_ С= 90°

Знайти: /_ А

/_ А+ /_ В= 90°

складемо рівняння:

x + x + 32 = 90 \\ 2x = 58 \\ x = 29

Відповідь: /_ А= 29 °