Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 25 см, висота-7 см. Знайдіть тангенс гострого кута

трапеці

Ответы на вопрос

Отвечает Загребнев Влад.

Ответ:  7/24.

Объяснение:

Решение.

ABCD - трапеция. ВЕ = 7 см - катет и  высота.  АВ=25 см - гипотенуза.

АЕ - 2 катет  АЕ = √ 25² - 7²=√625 - 49 = √576= 24 см.

-------------

tgA = BE/AE = 7/24.