ДОПОМОЖІТЬ! Внутрішні кути трикутника відносяться як 3:5:8. Знайдіть градусну міру цих кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Виктория.

Ответ:

сумма углов треугольника равна 180⁰

3х+5х+8х=180

16х=180

х=180÷16

х=11,25

3×11,25=33,75( 1 угол)

5×11,25=56,25 (2 угол)

8×11,25=90 (3 угол)

33,75+56,25+90=90+90=180

отает 33,75, 56,25, 90