Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 32 см, а бічна сторона довша за основу на 4 см.

Знайдіть сторони цього трикутника ПОВНИЙ РОЗВ*ЯЗОК

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Валияр.

Ответ:

12

Объяснение:

Нехай основа - х, тоді бічна сторона - х + 4. Бічних сторін дві і в рівнобедренного вони рівні. Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює (x+x+4+x+4) або 32. Отримали:

х + х + 4 + х + 4 = 32.

3х + 8 = 32

3х = 24

х = 8 - основа.

8 + 4 = 12 - бічна сторона.