У паралелограмі АВСД діагональ ВД перпендикулярна до сторони АВ і ВД=21 м. Знайти периметр

паралелограма, якщо сторона АД=29 м

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Артем.

Ответ:

98 м

Объяснение:

ΔАВД-прямоугольный , ВД перпендикулярна до сторони АВ .

По т Пифагора АВ=√АД²-ВД²=√29²-21²=√8*50=√400=20 м

Р=2(АВ+АД)=2(20+29)=2*49=98 м