1. Знайти довжину діаметра кола, якщо його радіус дорівнює 8 см. а) 5 см; б) 16 см; в) 8 см; г) 4

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

Ответ:

б)16 см

Объяснение:

d=2r=2×8=16(см)

Отвечает Нурболатов Сунгат.

Ответ:

Б

Объяснение:

Діаметр кола дорівнює плдвоєному радіусу:

2×8=16