Прямокутник зі сторонами 3 см і 4 см вписано в круг. Визначити площу круга.


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Никита.

Відповідь:

Діаметр кола є діагоналлю прямокутника

D=√(3²+4²)=√(9+16)=√25=5

Площа кола

S=π*D²/4=π*5²/4=3.14*25/4=19,625 см²

Пояснення: