Площа прямокутника дорівнюе 960см2 знайдіть його периметр якщо ширина прямокутника 24см


Ответы на вопрос

Отвечает Башкирцев Данил.

а-?                               1)960:24=40(см)-а

в-24см                         2)Р=(а+в)*2            

S-960^{2}cм                          Р=(40+24)*2

Р-?                                   Р=128см

Ответ: Р=128см