Знайдіть площу прямокутного трикутника,катети якого дорівнюють 6 см і 15 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиев Елдар.

Ответ:

S_{\text{треугольника}} =  \frac{ab}{2}  \\  \\ a = 6 \\ b = 15 \\  \\ S =  \frac{6 \times 15}{2}  = 3 \times 15 = 45

Ответ: 45 см^2