Коло, вписане в рівнобедрений трикутник, ділить його бічну сторону на відрізки завдовжки 5 см і 2

см, починаючи від вершини, що протилежна основі. Знайдіть периметр трикутника. Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.

Ответ:

18 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС;  ВТ=5 см,  СТ=2 см. Р(АВС) - ?

Дотичні до кола, проведені з однієї точки, рівні між собою.

ВМ=ВТ=5 см,  АМ=АК=2 см,  СТ=СК=2 см.

АВ=ВС=2+5=7 см, АС=2+2=4 см.

Р=7+7+4=18 см.