Обчислити площу рівнобічної трапеції якщо її основи дорівнюють 22 м 6 м висота 6М розв'язати задачу


Ответы на вопрос

Отвечает Товарніцкі Коля.

Ответ:

84см²

Объяснение:

S=h(a+b)/2

S=6(22+6)/2=6*28/2=84см²