Визначте кути опуклого п'ятикутника якщо вони відносяться як 2:2:3:4:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ионяк Ваня.
180•(5-2)=540
2x+2x+3x+4x+4x=540

2x+2x+3x+4x+4x=15
540:15=36

2•36=72, 2•36=72, 3•36=108, 4•36=144, 4•36=144

кути опуклого п’ятикутника : 72 гадуси, 72 градуси, 108 градуси, 144 градуси, 144 градуси.