Визначте кути опуклого п’ятикутника, якщо вони відносяться як 2 : 2 : 3 : 4 : 4


Ответы на вопрос

Отвечает Фримель Дмитрий.

Відповідь:

Сума кутів дорівнює 180 * (5-2) = 180*3=540

Тепер 2х+2х+3х+4х+4х=540

15х=540

х=36

36*2=72

36*2=72

36*3=108

36*4=144

36*4=144

Пояснення:

Перевірка

72+72+108+144+144=540.

Удачі =)

Можна найкращу бо:

1.) Я все з поясненнями написав

2.) Я зробив перевірку

3.) Мені не вистачає 4 кращих до стутусу "умный"