Знайдіть площу ромба ,якщо його діагональ дорівнюють 8см 11см​


Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Ирина.

S=\frac{d_{1} d_{2} }{2}  где d1, d2 - диагонали ромба

S = 8*11 / 2 = 88/2 = 44 см²

Ответ: 44 см²