Знайдіть скалярний добуток векторів a I b якщо: a(2:3) b(-1; 4). a(-2,1). b(4:2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

10

-6

Объяснение:

а→(2;3) і b→(-1;4), то a→⋅b→=2⋅(-1)+3⋅4 = -2+12=10

a→(-2;1) і b→(4;2), то a→⋅b→=-2⋅4+1⋅2= -8+2=-6