Знайдіть кути трикутника, якщо вони відносяться як 1:2:3СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Катюшко.

Ответ:

30,60,90

Объяснение:

х коефіцієнт пропорційності

сума кутів трикутника дорівнює 180

х+2х+3х=180

6х=180

х=30

30 один кут

2*30=60

3*30=90