Гіпотенуза прямого трикутника = 12см знайди радіус Кола описаного навколо трикутника ​


Ответы на вопрос

Отвечает Махрова Ксения.

Ответ:

6 см.............................

Объяснение:

R=c/2

R=12/2=6