Знайдіть площу поверхні тіла утвореного обертанням трикутника зі сторонами 13 см, 14 см, і 15 см

навколо сторони завдовжки 14 см

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачова Богданка.

Ответ:

Утворено конус, S повної поверхні = S осн + S бічне

Sосн = пr2; r = 15

Sосн = 225п

Sбічне = пrL; L = 13

Sбічне = 15*13 = 195п

Sпп = 225п + 195п = 420п

Объяснение: