Знайдіть невідомі сторони й гострі кути прямокутного трикутника за такими даними: 1) за двома

катетами: а=9, b=40;2) за гіпотенузою і катетом: c=25, a=7;3) за гіпотенузою і гострим кутом: c=4, a=50°20';4) за катетом і протилежним кутом: a=5, a=40°48'.​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведицына Катя.

Ответ:

Объяснение:

1) a=9, b=40

c=√(a²+b²)=√(9²+40²)=41

sinA=a/c=9/41=0.2195 => <A=12°40'; <B=90°-12°40'=77°20'; <C=90°

2) c=25, a=7

b=√(c²-a²)=√(25²-7²)=24

sinA=a/c=7/25=0.28 => <A=16°16'; <B=90-16°16'=73°44'; <C=90°

3) c=4, A=50°20'

a=c*sinA=4*sin(50°20')=4*0.7698=3.0792

b=c*cosA=4*cos(50°20')=4*0.6383=2.5532

<B=90°-50°20'=39°40'; <C=90°

4) a=5, A=40°48'

c=a/sinA=5/sin(40°48')=5/0.6534=7.6523

b=a*ctgA=a*ctg(40°48')=5*1.1585=5.7925

<B=90-40°48'=49°12'; <C=90°