СРООООЧЧНООО (даю 20 баллов)Основа рівнобедреного трикутника дорівнюе 12см,а висота проведена до

неї, 8см. Знайдіть бічну сторону трикутника, якщо висота, проведена до не дорівное 6см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Драчев Костя.

Ответ: 10

Объяснение: висота трикутника ділить його основу навпіл НС=6см

За теоремою Піфагора:

ВН^2+НС^2=АВ^2

64+36=АВ^2

АВ=10 см