Точки М (х; -3) і М ’ (5; у) симетричні відносно точки Р(3;1). Знайти х і у.


Ответы на вопрос

Отвечает Набиева Гуля.

Ответ:

х=1

у=5

Объяснение:

Точка Р - середина відрізка ММ'. Тоді для координат виконуються рівності:

3=(х+5)/2    (1)

1=(-3+у)/2    (2)

З (1) знаходимо  х:

6=х+5; х=1

З (2) знаходимо  у:

у-3=2; у=5