!!Срочно!! Площа трикутника дорівнює 18 см?, а одна з його сто- рін - 4 см. Знайдіть висоту

трикутника, проведену доцієі сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Ангелина.

Ответ:

9 см

Объяснение:

S=1/2*a*h

h=2S/a=2*18/4=9 (cм)