Обчисліть діаметр кола, якщо його радус дорівню. а)8см б)5,6 см в)m см​


Ответы на вопрос

Отвечает Мошковцева Катерина.

Ответ:

а)8*2=16

б)5,6*2=11,2

в)m*2=2m