1. Висота трикутника завдовжки 16 см ділить основу у від- ношенні 1:2. Знайдіть площу трикутника,

якщо більшабічна сторона дорівнює 20 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Максим.

Ответ:

,S∆=8*27

Объяснение:

Дано: ∆АВС

ВД=16;. ВС=20

АД : ДС =1 : 2

<(ВД)(АС)=90

Saвс=?

Решение: по т Пифагора ∆ВДС

СД=√(ВС^2-ВД^2)=√(20^2-16^2)=

разложив разность квадратов как произведение суммы и разности получаем

СД= √36*4=9*2=18

АД=0,5СД=9

АС =АД+СД=9+18=27

Sавс=1/2*ВД*АС=1/2*16*27

Sавс= 8*27. Посчитаете