Площа трикутника дорівнює 30 см2, а одна з його висот – 12 см. Знайдіть довжину сторони, до якої

проведена ця висота

Ответы на вопрос

Отвечает Жаренова Екатерина.

Ответ:

a=5см

Объяснение:

S = 1/2×a×h, a-сторона, h-висота

30 = 1/2×a×12

30=6a

a=30÷6

a=5см