З точки до площини проведено перпендикуляр і похила.Знайдіть кут,який утворює похила з

площиною,якщо кут між перпендикуляром і похилою дорівнює 50°?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухарамов Ярослав.
Ответ:
√243≈15,6 см.
Объяснение:
Дано: площина α; МН⊥α; МА=18 см, ∠МАН=60°. Знайти МН.
ΔМАН - прямокутний, ∠АМН=90-60=30°, тому що сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°.
Отже, АН=1/2 АМ як катет, що лежить навпроти кута 30°.
АН=9 см.
За теоремою Піфагора МН=√(АМ²-АН²)=√(324-81)=√243≈15,6 см.