Сторони паралелограма дорівнюють 26 і 6 см а гострий кут дорівнює 30⁰.Знайти площу паралелограма ​


Ответы на вопрос

Отвечает Русланұлы Өсер.

Ответ:

78 см^2

Объяснение:

a=26 см

b=6 см

<A=30

S=?

S=a×b×sinA

S=26×6×sin30=26×6×1/2=78 cм^2