Діагоналі ромба дорівнюють 18 см і 24 см. Знайдіть площу ромба. (У відповідь запишіть лише число)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Илья.
S (ромба) = 1/2*d1*d2=1/2*24*18=216