Знайди площу трикутника зі стороною а і висотою h, проведено до цієї сторони, якщо а=10см, а h=6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванникова Доминика.

Відповідь:

Площа трикутника =1/2h*a

( де h проведена до а)

Підставивши змінні в отриману формулу , маємо, що площа трикутника =1/2*6*10=30см²

Відповідь :30см²