Графічним методом розв'яжи задачу. Знайди довжину меншого катета трикутника, якщо відомо, що один

з них на 1см менше іншого, а гіпотенуза дорівнює 5см. Відповідь: довжина меншого катета ... см.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данил.

Ответ:

3 см.

Объяснение:

Нехай катети трикутника х та х+1 см, гіпотенуза 5 см. Тоді за теоремою Піфагора

5²=х²+(х+1)²

25=х²+х²+2х+1

2х²+2х-24=0

х=(-2±√(4+192))/4=(-2±14)/4

х=-8 (не підходить)   х=3

Довжина меншого катета 3 см.