Укажи сполуки реакція яких з водою зумовлює утворення кислотних дощів: а) натрій оксид, кальцій

оксид б) магній оксид, сульфур (6) оксид в) кальцій оксид, кальцій карбід г) нітроген (4) оксид, сульфур (4) оксид напиши рівняння реакцій, що при цьому відбуваються_____________

Ответы на вопрос

Отвечает Шабуневский Сергей.

Відповідь:

2NO2+H2O=HNO3+HNO2

SO2+H2O=H2SO3

г)