Знайдіть кількість сторін правильного многокутника якщо 1) його кут =172°2)його зовнішній кут 24°​


Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.

Ответ:

Объяснение:

1) Дано: @=172

n=?

@=(n-2)/n*180

Почленно поделив на n ; и вырав n .

@=180-360/n

n=360 : ([email protected])

n = 360 : (180-172)=360:8

n=45,

2) <ф=24(центральный угол)

n=360/ф=360/24

n=15