Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами дорівнює 40 см. Знайти радіуст кіл, якщо

один з них у 7 разів більший за інший. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Нехай радіус одного кола-х, тоді радіус іншого кола-7х, складемо рівняння:

7х+х=40

8х=40

х=40:8

х=5

Радіус одного кола=5

Друге коло=7х=7*5=5