один із катетів прямокутного трикутника на 14 см більший від другого катета на 2 см менший від

гіпотенузи знайдіть периметр цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Саша.

Ответ:

периметр Р  = АС+ ВС+ АВ = 24 + 10 + 26 = 60 см

Объяснение:

во вложении