S трапеції = 98см (Квадратних) Р трапеції = 98см з основ 12см h = 7 знайти другу основу


Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Тансылу.

Ответ:

CD = 16 см

Объяснение:

Дано:

ABCD - mpan.\\ S_{ABCD} = 98 cm^2\\ oc{-}e \: AB = 12 cm \\ h = 7 cm \\ \\ Haùmu: \\ oc{-}e \:CD  \: =  \: ? \:

Решение:

S_{ABCD} =   \frac{AB + CD}{2}{\cdot}h \\ {AB + CD} =  \frac{2 {\cdot}S_{ABCD}}{h}  \\ {CD} =  \frac{2 {\cdot}S_{ABCD}}{h}  - AB  \\  \\S_{ABCD} = 98 cm^2\\AB = 12 cm \\ h = 7 cm   \\  {CD} =  \frac{2 {\cdot}98}{7} { - }12 {= } {2{\cdot}14} {-} 12{ =} 28{ -} 12 = 16