Точка М належить відрізку АВ. Знайдіть довжину відрізка МВ, якщо АВ=12,3см АМ=7,4см


Ответы на вопрос

Отвечает Додонов Паша.

Ответ:

MB = 4.9 см

Объяснение:

MB  = AB - AM

MB = 12.3 - 7.4 = 4.9 (см)