знайти невідомі сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 40 см У АВС: АВ на 2 см

менша АС , а АС на 3см менша BC

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаганбетов Алихан.

Ответ:

АС-Х

АВ-Х-2

ВС-Х+3

Х+Х-2+Х+3=40

ЗХ+1=40

ЗХ=40-1

ЗХ=39

Х=39:3

Х=13

АС=13 см

АВ=13-2=11 см

ВС=13+3=16 см

Проверка

13+11+16=40 см

Объяснение: