знайти невідомі сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 40 см У АВС: АВ:ВС:АС=2:2:4


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Татьяна.

Ответ:

AB=10см BC=10см AC=20см

Объяснение:

АВ:ВС:АС=2:2:4 і P= 40, звідси виходить що

АB-2x

BC-2x

AC-4x Вийшло рівняння⬇

1) 2х+2х+4х=40

8х=40

х=40:8

х=5

2) 2×5=10см - АВ

3) 2×5=10см - ВС

4) 4×5=20см - АС

Отвечает Бессмертный Ваня.

Объяснение:

АВ:ВС:АС=2:2:4

Р=40 СМ

АВ=2Х

ВС=2Х

АС=4Х

Р=АВ+ВС+АС

40=2Х+2Х+4Х

40=8Х

Х=40:8

Х=5

АВ=2×5=10 СМ

ВС=2×5=10 СМ

АС=4×5=20 СМ