. В основі правильної призми лежить трикутник із стороною 4 см, а її бічне ребро дорівнює 10 см.

Знайдіть площу бічної поверхніцієї призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

Ответ:

120см²

Объяснение:

Росн=3а, где а-сторона треугольника

Росн=3*4=12см.

Sбок=Росн*h=12*10=120см²

Отвечает Гарманова Даша.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

S_{bichn} =3ah

a=4см - сторона квадрата , h=10см - висота призми

S_{bichn} =3*4*10=120 см²