В трапеції ABCD основи BC=8см, AD=20 см.Висота CE=10см.Знайдіть площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Монахов Илья.

Ответ:

S(ABCD)=140см²

Объяснение:

S(ABCD)=1/2*(AD+BC)*CE

S(ABCD)=1/2*(8+20)*10=140см²