Точка C внутрішня точка відрізка AB. Знайдіть довжину відрізка AC, якщо AB=42мм,CB=1,5см​


Ответы на вопрос

Отвечает Жолобов Костя.

Ответ:

2,7мм

Объяснение:

42мм переводим у сантиметри = 4,2 см

АС=АВ-СВ

АС=4,2-1,5=2,7см